EN
Beton Towarowy

Beton
Towarowy

Beton budowlany to najbardziej popularny i powszechny materiał budowlany. Oferujemy najwyższą jakość mieszanek betonowych, wytwarzanych według najnowszych technologii, zaprawy murarskie, stabilizacje odbudowy, wylewki i beton posadzkowy.

Beton budowlany - gwarancja trwałości
realizowanych inwestycji budowlanych


Od 2013 roku firma Kamix, dostarcza beton towarowy do wielu inwestycji w całej Polsce. Od początku istnienia firmy stawiamy nacisk na nowoczesne technologie, które zapewniają wysoką jakość mieszanek betonowych. Dzięki temu powstające konstrukcje z naszego betonu są trwałe, bezpieczne, wodoszczelne i odporne na wilgoć. To, co wyróżnia nas na rynku to odpowiednie certyfikaty Instytutu Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu, co gwarantuje wysoką jakość betonu i stosowanych technologii do produkcji.

W naszej ofercie dostępny jest:

  • beton zwykły, towarowy, konstrukcyjny o różnych rodzajach
    i wytrzymałościach na ściskanie od C8/10 do C35/45
  • zaprawy murarskie
  • stabilizacje i podbudowy
  • wylewki i beton posadzkowy

Kamix - produkcja betonu według najlepszych standardów


Produkowany przez nas beton to mieszanka cementu, kruszywa, wody oraz domieszek chemicznych, które wpływają na jego ostateczną konsystencje. W zależności od rodzaju przeznaczenia betonu, rodzaju ekspozycji, chęci uzyskania konkretnej szczelności i wytrzymałości, stosujemy różne proporcje wskazanych składników.

Dobrze dobrana mieszanka betonu jest decyzją, która procentuje przez kolejne lata. Jest to szczególnie ważne, gdy chcemy uniknąć spękania betonu, co w konsekwencji może prowadzić do zaburzenia nośności elementów konstrukcyjnych.

Beton tworzy zwartą konstrukcje. Jest spajany i wzmacniany stalą zbrojeniową. To oznacza, że na etapie wytwarzania mieszanki betonowej warto zwrócić uwagę na jej odpowiednią jakość i skład, gdyż w przypadku pęknięć, wykruszeń i naruszenia bryły, nie można wymienić jego części.

Szybki i bezpieczny transport betonu budowlanego na miejsce inwestycji

Zapewniamy również własny, profesjonalny transport betonu budowlanego i mieszanek betonowych na terenie Polski, w obrębie do 70 km od Strzelec Krajeńskich . Każda partia wysyłanego do klientów betonu posiada niezbędną dokumentacje potwierdzającą wysoką jakość, zgodność z normami PN-EN 206 oraz fakturę VAT.

W naszym parku maszynowym znajdują się gruszki, pompo gruszki 24 m. oraz pompy 36 metry.

kamix

All rights reserved by kamix