EN
żwirownia gorzów wlkp

Profesjonalna żwirownia w lokalizacji lubuskie, Gorzów wlkp, Stargard, Wałcz - wysokiej jakości żwir i kruszywo

Wysokiej jakości żwir, kruszywo, humus, piasek zasypowy i gruz betonowy. Lista miast, dla których produkuje nasza żwirownia: lubuskie, Gorzów wlkp, Stargard, Wałcz i okolice. Dostarczymy niezbędne materiały do produkcji mieszanki betonowej, murowania, zasypywania fundamentów i utwardzania powierzchni.

Kruszywo do budowlanych zastosowań i żwir - Wałcz i okolice


Firma Kamix oferuje żwir o szerokim zastosowaniu w przemyśle budowlanym. Dostarczamy Żwir do Wałcza i wielu innych miast w okolicy. Zajmujemy się również sprzedażą i obróbką wysokiej jakości kruszyw naturalnych, spełniających wymogi polskich oraz zarówno europejskich norm. Cechuje nas wysoka jakość, rzetelność i odpowiedzialność.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • żwir, kruszywa
  • humus
  • piasek zasypowy
  • gruz betonowy/ ceglany

Wysokiej jakości żwir z Wałcza


Żwir to materiał, który jest wykorzystywany w pracach budowlanych, przy budowie dróg i produkcji betonu towarowego, architektonicznego, posadzkowego, galanterii i prefabrykatów budowlanych. Używany jest również jako materiał na podbudowy, nasypy, czy elementy architektury. Wiemy, że rynek budowlany jest niezwykle wymagający dlatego nasz żwir z Wałcza nie zawiera zanieczyszczeń w postaci kawałków drewna, czy węgla.

W naszej ofercie znajduje się żwir o średnicy:

  • 0/2 mm
  • 2/8 mm
  • 8/16 mm
  • 16/32 mm

Wysokiej jakości kruszywo – niezbędny składnik mieszanki budowlanej

Oferowane przez nas kruszywo, czyli piasek i żwir jest niezbędnym składnikiem przygotowania mieszanki betonowej. Posiada ono bardzo duży wpływ na właściwości betonu. Cechy naszego kruszywa to przede wszystkim twardość, trwałość i wysoka odporność na mrozy. Nie zawiera on zanieczyszczeń organicznych, co znacznie wpływa na jego wysoką jakość.

Humus, czarnoziem, piasek zasypowy, gruz betonowy/ ceglany – wysokiej jakości komponenty do prac budowlanych


Oferowany przez nas humus, zwany również czarnoziemem, ma ogromny wpływ na rozwój roślin i wielkość plonu, ponieważ dzięki niemu rośliny są w stanie pobierać niezbędne substancje mineralne zawarte w glebie. Humus sprzyja utrzymaniu wilgotności, wpływa na rozwój bakterii i hamuje różnego rodzaju choroby.

W naszej ofercie znajduje się również piasek zasypowy. Materiał ten jest idealny do murowania, tynkowania, prac budowlanych, czy zasypki fundamentów oraz sprawdza się przy wykonywaniu kanalizacji i wodociągów.

Gruz betonowy i ceglany, który pozyskujemy z prac rozbiórkowych jest natomiast idealnym materiałem budowlanym. Nadaje się on do podsypki pod posadzki, nawierzchnie betonowe i drogowe, budowy fundamentów, czy wszelkiego utwardzania powierzchni.

kamix

All rights reserved by kamix