EN
Transport Krajowy / Międzynarodowy

Transport
Krajowy /
Międzynarodowy

Świadczymy rzetelne usługi transportowe ładunków o wymiarach uniwersalnych oraz wielkogabarytowych. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów ciężarowych, wyposażonych w GPS. Zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Usługi transportowe krajowe i międzynarodowe


Firma Kamix oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Realizujemy transport ładunków o wymiarach uniwersalnych oraz wielkogabarytowych. Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą zawodowych kierowców, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia do przewozu ładunków o różnorodnych gabarytach. Zajmujemy się profesjonalnym dostarczeniem i odbiorem ładunków na terenie Polski, krajów Unii Europejskiej, w szczególności Holandii, Niemiec, czy Belgii. Posiadamy certyfikat ISO i kwalfikacje ADR.

Świadczymy usługi od 2013 roku stawiając na nowoczesną flotę samochodów ciężarowych, wyposażonych w GPS i rozwiązania zapewniające stabilność i bezpieczeństwo przewożonego towaru. Każdy towar dodatkowo objęty jest ubezpieczeniem.

Doświadczeni kierowcy i różnorodna flota to gwarancja bezpieczeństwa usług transportowych


Kluczowe wartości jakimi się kierujemy to dokładne zrozumienie potrzeb naszych klientów. Każde zlecenie w ramach usług transportowych dokładnie analizujemy, wybierając odpowiedni tabor, najszybsze i najbezpieczniejsze trasy. Jesteśmy w stanie zaoferować również doświadczenie i nieszablonowe postępowanie naszych kierowców. Dzięki czemu, nawet podczas niesprzyjających warunków na drodze, wypadków, zamkniętych dróg, czy innych zdarzeń, będą potrafili zaproponować rozwiązania, umożliwiające dostarczenie transportu.

Jednocześnie podczas wykonywania zlecenia jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, dzięki czemu możemy zapewnić szybki przepływ informacji o etapach realizacji zlecenia.

W skład naszej floty wchodzą ciągniki siodłowe z naczepami typu standard i mega. Wszystkie pojazdy są sprawne, posiadają ważne przeglądy, a dodatkowo przed każdą trasą są dokładnie sprawdzane pod względem technicznym. Każdy towar jest odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu zapewniamy dostawę ładunku w nienaruszonym stanie.

kamix

All rights reserved by kamix